Apteka Medkon – ul. Jutrzenka 8 lok. H1

(wejście od ulicy Grochowskiej)

ul. Jutrzenka 8/H1
61-758 Poznań
 
 
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: zamknięte

Apteka Medkon w Poznaniu znajduje się przy ulicy Jutrzenka 8 lok. H1 – wejście do apteki od ulicy Grochowskiej. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty 09:00-14:00.

Zapraszamy również do naszej apteki internetowej. Apteka internetowa Medkon dostępna jest 24 godziny na dobę pod adresem www.aptekatop100.pl

W naszej aptece na Grochowskiej w Poznaniu znajdą Państwo pełny asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz usług aptecznych, w tym:

Apteka Medkon znajduje się w Poznaniu na ulicy Jutrzenka 8 Lok. H1 w pobliżu Starego Rynku w Poznaniu. Można nas znaleźć również w Mapach Google klikając link: Apteka Medkon, Jutrzenka 8/H1, 60-335 Poznań

Z Placu Ludwika Waryńskiego i pętli tramwajowej Ogrody należy się kierować na południe ulicą Szpitalną i kontynuować jazdę wzdłuż ulicy Grochowskiej. Potem skręcić w lewo w ulicę Świt i jeszcze raz w lewo w Jutrzenkę. Zaparkować w pobliżu Targowiska Świt.

Z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa na ulicy Marcelińskiej należy kierować się tą ulicą na zachód w kierunku Grodziska. Następnie skręcić w prawo w ulicę Szamotulską i następnie w lewo w Świt. Po około 500m skręcić w lewo w Świt i następnie w prawo w ulicę Jutrzenka.

 

Apteki w dzielnicy Grunwald i Ogrody w Poznaniu

Na Grunwaldzie i Ogrodach w Poznaniu, znajduję się kilka aptek ogólnodostępnych. Jedną z nich jest ta należąca do sieci aptek Medkon. Wygodny dojazd z każdego miejsca oraz kompletna oferta leków na receptę, leków bez recepty, suplementów diety i innych produktów medycznych to podstawowe atuty naszej apteki. Dodatkowo można tutaj uzyskać informacje związane z refundacjami, cenami leków oraz dostępnymi zamiennikami leków. Realizujemy zamówienia na leki recepturowe.

Powrót do listy aptek w Poznaniu: Apteka Poznań