Apteka Medkon – ul. Garbary 71

ul. Garbary 71
61-758 Poznań
 
Tel.: +48 61 853 14 42
e-mail: garbary@medkon.pl
 
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: zamknięte

Apteka Medkon w Poznaniu znajduje się przy ulicy Garbary 71. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty 09:00-14:00.

 

W naszej aptece na Garbarach w Poznaniu znajdą Państwo pełny asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz usług aptecznych, w tym:

Apteka Medkon znajduje się w Poznaniu na ulicy Garbary 71 w pobliżu Starego Rynku w Poznaniu. Można nas znaleźć również w Mapach Google klikając link: Apteka Medkon, Garbary  71, 61-758 Poznań

Ze Starego Rynku najłatwiej dojechać do nas kierując się ul. Wroniecką na północ w stronę ul. Mokrej. Następnie skręcić w prawo w Mokrą i po ok 80m. ponownie skręcić w prawo w ul. Dominikańską. Po dojechaniu do ulicy Garbary należy skręcić w prawo. Apteka będzie po prawej stronie.

Najłatwiejszy dojazd z Placu Wolności to skierować się w kierunku ulicy Ratajczaka i skręcić w nią w lewo. Następnie skręcić w lewo w ulicę Święty Marcin i ponownie w lewo w Aleje Marcinkowskiego. Po dojechaniu do ulicy Solnej skręcić w prawo i kontynuować jazdę ul. Wolnica oraz Małe Garbary. Skręcić w prawo w ulicę Garbary. Apteka będzie po prawej stronie ok. 200m dalej.

Apteki na Starym Mieście w Poznaniu, Stary Rynek

Na Starym Mieście w Poznaniu, w pobliżu Starego Rynku znajduję się kilka aptek ogólnodostępnych. Jedną z nich jest ta należąca do sieci aptek Medkon. Wygodny dojazd z każdego miejsca oraz kompletna oferta leków na receptę, leków bez recepty, suplementów diety i innych produktów medycznych to podstawowe atuty naszej apteki. Dodatkowo można tutaj uzyskać informacje związane z refundacjami, cenami leków oraz dostępnymi zamiennikami leków. Realizujemy zamówienia na leki recepturowe.

Powrót do listy aptek w Poznaniu: Apteka Poznań