Apteka Medkon – ul. Blacharska 2

ul. Blacharska 2
61-006 Poznań
 
 
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: zamknięte

Apteka Medkon w Poznaniu znajduje się przy ulicy Blacharskiej 2. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty 09:00-14:00.

Zapraszamy również do naszej apteki internetowej. Apteka internetowa Medkon dostępna jest 24 godziny na dobę pod adresem www.aptekatop100.pl

W naszej aptece na Blacharskiej w Poznaniu znajdą Państwo pełny asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz usług aptecznych, w tym:

Apteka Medkon znajduje się w Poznaniu na ulicy Blacharskiej w pobliżu marketu Lidl na ulicy Głównej oraz niedaleko stacji kolejowej Poznań Wschód. Można nas znaleźć również w Mapach Google klikając link: Apteka Medkon, Blacharska 2, 61-006 Poznań

Z Ronda Śródka najłatwiej dojechać do nas kierując się na północ ulicą Jana Pawła II/Podwale. Po przejechaniu ok. 1 km skręcić na światłach w prawo w ulicę Główną. 500 metrów dalej skręcić w lewo w ulicę Blacharską i zaparkować. Apteka znajduje się w pierwszym budynku po prawej stronie.

Jadąc z miejscowości Koziegłowy trzeba kierować się do ulicy Gdyńskiej i skręcić w kierunku Poznania. Jechać cały czas prosto, mijając ulicę Bałtycką. Na skrzyżowaniu z ulicami Główną i Gnieźnieńską skręcić w prawo w Główną. Apteka znajduje się ok 500 metrów dalej po prawej stronie.

 

Apteki na Śródce i Zawadach

W dzielnicach Główna, Zawady i Śródka znajduje się kilka aktywnych aptek ogólnodostępnych. Jedną z nich jest ta należąca do sieci aptek Medkon. Wygodny dojazd z każdego miejsca oraz kompletna oferta leków na receptę, leków bez recepty, suplementów diety i innych produktów medycznych to podstawowe atuty naszej apteki. Dodatkowo można tutaj uzyskać informacje związane z refundacjami, cenami leków oraz dostępnymi zamiennikami leków. Realizujemy zamówienia na leki recepturowe.

Powrót do listy aptek w Poznaniu: Apteka Poznań