Poznań - lista aptek Medkon

Poznań to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Wraz z okolicznymi gminami tworzy aglomerację poznańską zamieszkałą przez ok. 1 mln osób. W Poznaniu znajduje się 12 aptek Medkon, rozmieszczonych w taki sposób aby umożliwić korzystanie z ich usług przez mieszkańców wszystkich dzielnic i osiedli miasta. Zapraszamy do naszych aptek na Piątkowie, Winogradach, Ratajach, Grunwaldzie, Łazarzu, Śródce i innych dzielnicach Poznania.

Oferta aptek

Każda z naszych poznańskich aptek ma w swojej ofercie pełen asortyment leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i dermokosmetyków. Posiadamy również szeroki wybór ciśnieniomierzy, nebulizatorów i innego sprzętu medycznego. Apteki świadczą pełen zakres usług, w tym:

  • realizacja recept i zamówień na produkty wykonywane w recepturze aptecznej, w tym w recepturze jałowej
  • realizacja wniosków na import docelowy leków
  • informowanie o lekach, ich tańszych odpowiednikach i zasadach refundacji
  • wsparcie dla seniorów w zakresie programu Leki 75+. Informacje o zniżkach i lekach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych aptek w Poznaniu. Dbamy o Twoje zdrowie!

Bez względu na to czy zwiedzasz Stary Rynek w Poznaniu czy może mieszkasz na os Przyjaźni może się zdarzyć, że będziesz musiał kupić jakiś lek. Poszukiwanie aptek, które aktualnie pełnią dyżury może być uciążliwe. Dzięki naszej witrynie zawsze znajdziesz apteki Medkon, które są blisko Ciebie, dowiesz się jakie mają godziny otwarcia.

Jednym z najczęściej spotykanych w miastach i wsiach punktem handlowym jest apteka Wielkopolska nie jest tutaj wyjątkiem. Województwo wielkopolskie poznań zajmują 2 miejsce w Polsce pod względem powierzchni i trzecie pod względem liczby ludności. W największym jego mieście, Poznaniu znajdują się siedziba wojewody i władz samorządu. Tutaj otwartych jest również 334 aptek. Wśród nich szczególne miejsce zajmują apteki Medkon. Doskonale zaopatrzone, świadczące wiele dodatkowych usług apteki rozmieszone są wygodnych i łatwo dostępnych lokalizacjach.