Apteka Medkon – Gniezno

ul. Dworcowa 9A
62-200 Gniezno
 
 
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: zamknięte

Apteka Medkon w Gnieźnie znajduje się przy ulicy Dworcowej 9A. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty 09:00-14:00.

Zapraszamy również do naszej apteki internetowej. Apteka internetowa Medkon dostępna jest 24 godziny na dobę pod adresem www.aptekatop100.pl

W naszej aptece na Dworcowej w Gnieźnie znajdą Państwo pełny asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz usług aptecznych, w tym:

Apteka Medkon znajduje się w Gnieźnie na ulicy Dworcowej w pobliżu Parku Kościuszki oraz dworca kolejowego. Można nas znaleźć również w Mapach Google klikając link: Apteka Medkon, Dworcowa 9A, 62-200 Gniezno

Ze Wzgórza Lecha najłatwiej dojechać do nas ulicami Tumską, Warszawską i Mieszka I. Potem skręcić w lewo w ulicę Dworcową i szukać apteki po prawej stronie ulicy.

Trasa dojazdu z Galerii Gniezno – należy wjechać na ulicę Gdańską, przejechać jedno rondo i dalej wzdłuż wiaduktu Solidarności. Na kolejnym rondzie zjechać trzecim zjazdem w ulicę Żwirki i Wigury i po niecałych 2 km skręcić w lewo w Mieszka I i po ok. 100m skręcić w lewo w ulicę Dworcową.

Apteki w Gnieźnie

Gniezno, pierwsza stolica Polski, to miasto w województwie wielkopolskim, zamieszkałe przez około 69 000 ludzi. Oprócz wielu zabytków i świadectw historii znajdują się tutaj 44 aktywne apteki ogólnodostępne. Jedną z nich jest ta należąca do sieci aptek Medkon. Wygodny dojazd z każdego miejsca oraz kompletna oferta leków na receptę, leków bez recepty, suplementów diety i innych produktów medycznych to podstawowe atuty naszej apteki. Dodatkowo można tutaj uzyskać informacje związane z refundacjami, cenami leków oraz dostępnymi zamiennikami leków. Realizujemy zamówienia na leki recepturowe.